Výhra v předehrávce s Opatovicemi 5:2

16.11.2014 17:26

V posledním utkání podzimu jsme porazili Opatovice 5:2, když rozhodla naše střelecká produktivita. Soupeř byl mimo prvních 10 min naprosto vyrovnaným soupeřem a dokazoval proč je v tabulce nahoře. Opatovice vstoupili do zápasu ospale a v 9 min už prohrávali 2:0 po dvou pěkných trefách Nemravy. Hosté brzy korigovali poločasový stav na 2:1 a zle nám zatápěli hlavně po levé straně. Našemu trenérovi vyšel tah ve druhém poločase se zařazením Nevřely do zálohy, který korunoval svůj výkon dvěma výstavními góly. Poslední gólovou parádu zařídíl Brázda D., který vymetl v brance hostí pavučiny v pravé horní šibenici. Z naší strany to nebyl nikterak oslňující výkon, ale na to se zítra nikdo ptát nebude a body do tabulky jsme potřebovali jako sůl.

Sestava: Frehar - Nevřela, Stískal, Baďura, Obrtel (80. Mlčoch)  - Brázda D., Němčák, Haviernik, Řehák - Nemrava, Petráš (85. Brázda P.)