Výhra s Náměští 4:1

16.05.2011 14:29

Sobotní zaváhání Kojetína a tato domácí výhra nás katapultovala do čela tabulky. Soupeř z Náměště se představil v dobrém světle a na konci prvního poločasu nám po snížení na 3:1 zle zatápěl. V této fázi zápasu nám pomohl dvěma skvělými zásahy náš gólman, který inkasoval jedinou branku po předcházejícím faulu na něho. Ve druhém poločase soupeře zabrzdilo vyloučení jejího kapitána a náš tým v pohodě pohlídal zbytek utkání. V 1.poločase otevřel skóre "centrem pod břevno" Kalina, další branku přidal z voleje po pěkném centru Gregovského Němčák a účet poločasu zakončil na potřetí dorážkou Stískal. V závěru utkání po nádherné individuální akci Ticháčka skóruje "pod víko" náš jarní ostrostřelec Stískal Tomáš. Naši hráči v tomto utkání podali dobrý výkon a skvěle zvládli zápas s nepříjemným soupeřem.

Sestava: Marák - Havierník J., Stoklásek, Čevela, Pospíšil - Kalina, Haviernik R. ( 80. min Brázda), Němčák, Ticháček (70. min Petráš) - Stískal, Gregovský.

Utkání sledovala hrstka nejvěrnějších diváků (50)