Výhra s Dubem 6:0

01.05.2011 21:37

Odveta za nešťastnou podzimní prohru se našemu mužstvu nadmíru vydařila. Již v 5.minutě svítil na časomíře stav 2:0 po gólech Vrány a Kaliny a soupeř byl na kolenou. Po celý poločas se hosté nedostali ke kloudné akci a často museli přihlížet líbivé kombinaci. Do poločasu ještě upravil na 3:0 Stískal. Začátek 2.poločasu nás sice trochu zastihl v nedbalkách, ale závěr byl excelentní, dalšími třemi údery po nádherných kombinacích jsme zasadili bezmocnému soupeři dokonalé "K.O." Hatrickem se znovu blýskl nejlepší střelec jara Stískal T., další branku ještě přidal po vydařeném střídání Vašica. Pochvala celému týmu za skvěle zvládnuté derby.

Sestava: Marák - Haviernik J., Stoklásek, Čevela, Pospíšil - Kalina, Němčák, Haviernik R. (82. min Vašica), Ticháček (75.min Petráš) - Stískal, Vrána (70 min Brázda D.)