Úspěšná mise v Zálezlicích

29.07.2012 10:27

V sobotu jsme sehráli benefiční utkání v rámci 10. výročí povodní v Zálezlicích, okres Mělník. Po čtyřhodinové cestě autobusem jsme nastoupili od 17.00 proti domácím fotbalistům hrající okresní soutěž. Náš kombinovaný tým od začátku utkání jasně dával najevo, kdo bude na hřišti pánem a od 4. min rozjel fotbalový brankostroj doprovázený pohlednými akcemi. V poločase svítil na ukazateli skóre hrozivý stav pro domácí 0:7 a v divácké tipovačce, která probíhala během zápasu, se dostavovaly dvojciferné tipy. Ve druhém poločase už naše mužstvo ubralo na plynu a nechali snaživému soupeři, který bojoval do poslední minuty, střelit dvě branky. Nakonec jsme se desítky v síti domácích nedočkali a utkání skončilo naši výhrou 9:2. Po utkání následovalo družební posezení doprovázené kulturním programem. Děkujeme všem, kteří se zúčastníli na úspěšné reprezentaci naší obce.

Sestava: Zatloukal - Havierník J., Čevela, Stoklásek, Krejčíř - Mlčoch, Hybner, Sušen, Petráš, Nemrava - Stískal

Střídali: Horák, Chytil, Leskovjan, Frgál

Branky: Stískal 2, Nemrava 2, Mlčoch 2, Zatloukal, Sušen, Chytil