Újezdec - Troubky 0:3 (0:0)

05.05.2019 21:14

V dalším utkání si z "bagárně" zaslouženě odvážíme tři body za výhru 3:0. Výborný výkon všech řad konečně potěšil troubecké příznivce, kteří tento zápas navštívili. Domácí po celý zápas tahali za kratší konec a jejich dvě nebezpečné šance za celý zápas bravurně zlikvidoval náš "brankář" Petráš. Naši hráči si vypracovali už v prvním poločase dost gólových situací, ale střelecké kopačky ještě nechali v šatně. Skóre se poprvé pohnulo ve druhém poločase v 50. min, kdy střídající Mlčoch v polopádu křížnou střelou překvapil zatím dobře chytajícího domácího Sovu. V 57. min si Mlčoch krásně naběhl za obranu hostí a ideálně z levé strany předložil míč Kollerovi, jehož levačka nekompromisní střelou pod břevno nedala domácímu gólmanovi vůbec žádnou šanci. V této fázi utkání se domácí horko těžko dostávali k našemu pokutovému území a viditelně jim ubývaly síly. Těsně před konce zápasu projevil zabijácký instinkt opět Koller, který využil vypíchnutí Brázdy Patrika k uvolnění na velkém vápně a následná střela skončila u levé tyče bezmocného Sovy. V zápětí mohl navýšit skóre Mlčoch, ale prudkou nahrávku Němčáka stačil usměrnit z bezprostřední blízkosti pouze do tyče. Závěrečný hvizd velmi dobrého hlavního sudího Kryla spíše vysvobodil domácí borce od vyšší porážky.

Sestava: Petráš - Smolka, Obrtel, Juránek, Pich - Brázda P.( 85. Zatloukal) , Matela, Stoklásek, Němčák, Brázda D. (24. Mlčoch) - Koller