Troubky - Radslavice 4:4 (3:2)

15.05.2019 14:04

V dalším domácím utkání se soupeři po divoké přestřelce rozešli smírně. Naši hráči měli k vítězství daleko blíže, neboť dvakrát doslova prodrbali dvoubrankový náskok. Na druhou stranu nutno podotknout, že hosté potvrdili svým výkonem předešlé výhry nad mužstvy z čela tabulky. Utkání se pro nás vyvíjelo velmi dobře. Už v 15. min Stoklásek, nejlepší hráč utkání, si pohrál s dvěma beky na velkém vápně a levačkou k levé tyči otevřel skóre zápasu. Zanedlouho byl stav 2:0, to si Stoklásek vychutnal brankáře utajenou střelou z trestného kopu. Hosté po této brance vystrčili růžky a postupně si začali vytvářet také brankové šance a stačili dvěma slepenými góly srovnat skóre. Naše obrana tentokrát nebyla stoprocentní a zbytečně si po celý zápas komplikovala život rozehrávkou na těžkém terénu. Těsně před přestávkou dokonal svůj hatrick Stoklásek opět střelou z přímého kopu přes zeď, na který gólman hostí nedosáhl. Na začátku druhého poločasu jsme zvýšili náskok opět na dvě branky, po ukázkové akci míč putoval po ose Němčák, Pich k volnému Kollerovi, pro kterého nebyl problém dorazit míč do branky. V 70.min bylo ovšem srovnáno, nejprve využili hosté nepřesné malé domů Juránka a pak se ze závaru s pomocí našich obranců ocitnul míč v síti. Obě mužstva mohla strhnou vítězství na svou stranu, ale z několika šancí už neuhodilo. Naši hráči si částečně udobřili diváky přesnou střelbou z pokutových kopů a tím si zapsali dva body do tabulky.

Sestava: Petráš - Smolka, Juránek, Obrtel (78. Pospíšil), Pich - Mlčoch, Stoklásek, Matela, Němčák, Branda (45. Bittner)- Koller