Sobotní generálka Lipníku nevyšla

12.03.2011 16:43

Spartak Lipník si nás pozval na generálku před začátkem mistrovské sezóny a má určitě po utkání o čem přemýšlet. Naši hráči ač v silně kombinované sestavě podali velmi dobrý výkon a byli minimálně vyrovnaným soupeřem proti účastníkovi krajského přeboru. Jako tradičně jsme měli lepší první poločas, kdy jsme po pěkných akcích větrali obranu domácích. Škoda dvou obdržených branek po standartních situacích, které jsme měli vyřešit odkopem od branky. Na 1:1 srovnával náš nejlepší střelec Stískal T. umístěnou střelou z velkého vápna. Na konečných 2:2 upravil na konci 1.poločasu po krásné individuální akci Němčák J. Druhé půle už nebyla tak kvalitní, nicméně jsme cennou remízu v pohodě uhráli.

Sestava: Marák J. - Pospíšil P., Stoklásek J., Pospíšil R., Petráš P. - Brázda D., Němčák J., Kalina O., Ticháček V. - Nemrava L., Stískal T.

Střidali: Vašica P. a Haviernik P.