Remíza s Čechovicemi 2:2

06.10.2014 09:14

Ani páté domácí utkání s Čechovicemi jsme nedokázali dotáhnout do vítězného konce. Zápas jsme začali sice náporem, ale opět nás srazila individuální chyba tentokráte Nevřeli, který zbytečně ztrácí míč na půlící čáře a soupeř toho využívá k pohodlnému vedení již v 10. minutě. Po celý zbytek poločasu máme optickou převahu a snažíme se o vyrovnání, ale nepřesné nahrávky při finální fázi nahrávají soupeři, který tak šel do kabin s jednobrankovým vedením. Ve druhém poločase se nám podařil obrat ve vývoji utkání. Nejprve Jakubec a potom Nemrava uspěli v samostatném nájezdu a na ukazateli svítí 2:1 pro domácí. V této chvíli jsme zbytečně přenechali otěže zápasu hostům, kteří zanedlouho srovnali skóre po pěkném zaběhnutí za naši obranu. Posledních 20 minut se hraje nahoru dolů, obě mužstva se snaží urvat vítězství pro sebe. My jsme v závěrečném náporu nevyužili dvě tutovky, které zazdil Haviernik Roman. Se závěrečným hvizdem rozhodčího jsou s bodem určitě více spokojeni hosté. Naše "domácí neporazitelnost", tak nadále trvá...

Sestava: Zatloukal - Nevřela, Baďura, Stískal, Řehák - Jakubec, Smékal, Němčák, Haviernik R. - Nemrava, Petráš (střídali: Brázda I., Obrtel)

Hodnocení trenéra přineseme později ....