Prohra v 1. přípravném utkání

16.02.2014 09:16

K prvnímu přípravnému utkání jsme zajížděli k našemu tradičnímu soupeři do Chropyně, kterému jsme podlehli 2:3. V prvním poločase jsme viděli vyrovnaný zápas bez nějakých šancí, plný nepřesných přihrávek. Domácí nás potrestali za nedůraz v našem pokutovém území jedním gólem do poločasu. Druhý poločas už nabídl kvalitnější fotbal hlavně z naší strany. Domácím postupně ubývali síly a přišly i první šance. Škoda, že v našem tlaku jsme zapomněli na zadní vrátka a 2 x jsme zbytečně inkasovali po brejcích našeho soupeře. Ze závěrečného tlaku jsme vytěžily 2 branky (Benýšek, Haviernik R.) a sahali jsme po remíze. Nakonec domácí jednobrankové vedení i přes další naše šance udrželi a doslova se protrápili k vítězství.

Sestava: Frehár - Obrtel, Pospíšil, Vala, Nemrava - Jakubec, Petráš (45 Stoklásek), Němčák, Haviernik R., Brázda D. - Benýšek