Příprava s Tovačovem 3:2 (1:1)

01.03.2014 15:18

Další přípravné utkání jsme sehráli v sobotním poledni na UT v Chropyni s Tovačovem. Toto vyrovnané utkání se našemu mužstvo moc nepovedlo a omluvou nemůže být ani náročný páteční trénink a neúčast nemocného Němčáka. Kombinace pomalá a nepřesná, dlouhé míče končily v zámezí nebo na kopačkách soupeřů, nabídka v útočné fázi skoro minimální. V prvním poločase vlasně potěšila jen rychlá akce Benýška, který předložil míč na zlatém podnose Tomáši Stískalovi, jenž v 10. min otevřel skóre zápasu. Snaživí hosté vyrovnali po krásné kolmé akci v 35. min, kdy byl Frehar v samostatném nájezdu překonán střelou k tyči. Druhý poločas byl poznamenán řadou střídání, kdy se dostali na hřiště i ostatní naši hráči širšího kádru. Varováni soupeře jsme nebrali vážně, v 60 min jsme inkasovali gól na 1:2 po zahraném rohovém kopu a následné dorážky z malého vápna. Nakonec jsme blamáž v podobě prohry přece jenom v závěru zápasu odvrátili. Nejprve Jakubec střelou zpoza šestnáctky prostřelil jinak výborného brankáře hostí a hubené vítězství zajistil po samostatný akci Stoklásek. Naši hráči mají tři týdny před začátkem soutěže určitě o čem přemýšlet. Jediným dnešním kladem byl návrat našeho "kanonýra" Tomáše Stískala, který nastoupil po roční absenci způsobenou zraněním ve Velkým Losinách. Soupeř z Tovačova dostává za svůj výkon od nás pochvalu.

Frehar (45 Zatloukal) - Obrtel (45 Haviernik J.), Pospíšil, Vala (80 Haviernik R), Nemrava - Benýšek (65  Mlčoch), Haviernik R (75 Stískal), Stoklásek, Petráš, Jakubec (75 Brázda P.)  - Stískal (25 Brázda D.)