Příprava s Přerovem

31.01.2011 22:18

Další utkání jsme sehráli s aspirantem na postup do divize s 1.FC Přerov na umělce v Chropyni. Celý zápas jsme byli více než vyrovnaným soupeřem a celkový výsledek neodpovídá předvedené hře. Od začátku utkání jsme měli mírnou převahu a škoda, že na začátku utkání neproměnil dvě vyložené šance Ticháček V. Soupeř hrozil hlavně z nebezpečných brejků a ve 20 min se projevilo "otřískané nedáš, dostaneš". Po nedorozumění celé obrany si útočník Přerova pohodlně zpracoval centr z levé strany a umístěnou střelou skóroval. Těsně před koncem poločasu vyrovnal po kopu z rohu výstavní hlavičkou pod břevno náš ostrostřelec Stískal T. Druhý poločas se hrál podle stejných not, my jsme měli na kopačkách více ze hry, ale soupeř nás potrestal dvěma brejky. V závěru utkání upravil stav zápasu zase Stískal T., po přímém kopu podtrhl účet zápasu na konečných 2:3 pro účastníka krajského přeboru. Z našeho pohledu to byla celkem vydařená příprava, ale je pořád něco zlepšovat. V tomto utkání se v dobrém světle představila případná posila do branky Marák Jakub.

Sestava: Marák - Brázda I. (Gregovský 45.min), Vala (Haviernik P. 45 min), Čevela, Haviernik J. - Brázda D,(Pospíšil 45 min), Němčák, Stoklásek, Haviernik R., Ticháček V. - Stískal