Příprava s Kostelcem

31.03.2013 10:37

Místo mistrovského utkání jsme si pozvali k přípravě na umělku do Chropyně tým z Kostelce, hrající I.B tř. zlínského kraje. "Jarní" fotbalové počasí bohužel hráče z obou stran nevyburcovalo k fotbalové podívané. Utkání bylo překvapivě vyhecované, plné ostrých faulů a slovních potyček, na kterých se podíleli borci obou stran. Fotbalových akcí bylo jako z šafránů, tak si divák fotbalu moc neužil. Po celý zápas jsme měli převahu, kterou jsme dokázali využít ke střelení tří slepených branek v závěru prvního poločasu, kdy se trefil 2 x Stískal (1 p.kop) a jednou Jakubec. Z mnoha šancí ve druhém poločase se ujala jen střela z pokutového kopu Stokláska, který upravil na konečných 4:0. V závěru utkání se dokonce červenalo na obou stranách, nutno říci, že naše vyloučení bylo více než diskutabilní...

Sestava: Sohlich (65 Frehar) - Haviernik J., Vala ( 75 Němčák), Čevela, Obrtel - Benýšek, Jakubec, Němčák (20 Petráš), Haviernik R, Ticháček(45 Nemrava)  - Stískal (45 Stoklásek)

ČK: 80 min Němčák