Předehrávka s Brodkem

28.03.2011 14:27

Předehrávka s Brodkem dopadla dle očekávání dobře s milosrdným výsledkem 4:0 po poločase 1:0. Mužstvo podalo zodpovědný výkon hlavně v obranné fázi a bylo jen otázkou skóre, kolik utkání skončí. Po celý zápas jsme měli drtivou převahu, soupeř se za celý zápas nedostal ke kloudné akci a na naší půlce se moc neohřál. Nástup do obou poločasů vlasně rozhodl o zápasu, první branku jsme vstřelili z prvního útoku, kdy se prosadil po nádherné kombinační akci Němčák J., druhou ránu jsme zasadili z první akce ve 2.poločase, kdy se opět po narážečce Stískala T. prosadil Haviernik R., konečný účet zápasu podtrhl dvěma zásahy Ticháček V. Předehrávku jsme tedy zvládli na výbornou, ale neproměněné šance by nás v Kojetíně mohli více mrzet.

Sestava: Marák - Pospíšil R., Vrána - Čevela - Haviernik J. (20 min Petráš) - Brázda D., Němčák (75 min Haviernik P.), Haviernik R., Kalina, Ticháček - Stískal

Za slunečného počasí utkání sledovalo na 200 diváků.