Přátelské utkání s Kostelcem

08.01.2011 18:39

V pátek 7.ledna jsme sehráli přátelské utkání s "družebním" týmem Moravan Kostelec na umělce v Chropyni. Zápas se hrál v příjemném počasí pod reflektory na "tři třetiny" a nesl všechny znaky začátku sezóny. V prvním dějství jsme se rychle ujali vedení, kdy v 5.minutě se po pěkné nahrávce Němčáka J. uvolnil "navrátilec" Stískal T. a po vyšachování brankáře zasunul do prázdné branky. Druhou branku vstřelil po faulu na Haviernika R. z pokutového kopu Stoklásek L. Druhá třetina nás zastihla v nedbalkách a snaživý soupeř vyrovnal na 2:2. Nutno uznat, že obě vstřelené branky byly z ofsidových pozic, obzvláště ta první, kdy se sám střelec přiznal, ale sudí v rámci přípravy gól uznal. V závěru této části strhl vedení na naši stranu Petráš P., který nečekanou umístěnou střelou překvapil sám sebe. V poslední třetině jsme byli opět lepším týmem a dvěma pěknými brankami (Stískal, Brázda D.) jsme potvrdili vítězství. V závěru utkání soupeř snížil po vydařeném brejku, kterému většina našich hráčů už jen přihlížela. Zápas z naší strany nebyl až tak povedený, hodně příhrávek skončilo na kopačkách ambiciozního celku z popředí okresního přeboru, který nevynechal jedinou příležitost k rychlému protiútoku. K našim nejlepším hráčům patřil Stískal Tomáš a dobrý výkon odvedl v brance Frehár Ondra, ostatní hráči spíše střídali dobré okamžiky se slabšími.

Sestava: Frehár - Pospíšil, Haviernik R., Gregovský, Haviernik J. - Petráš, Němčák, Pokorný, Stoklásek, Ticháček - Stískal ( střídal Brázda D. )