Poslední zápas na zimním turnaji

07.03.2011 09:25

V posledním zápase zimního turnaje v Chropyni jsme zdolali po dobrém výkonu v utkání o 3.místo účastníka z kraje FC Želátovice v poměru 5:3, po poločase 4:1 a tím mu vrátili porážku ze základní skupiny. Po vyrovnané "dvacetiminutovce" jsme poprvé udeřili Stokláskem, který po pěkné nahrávce Ticháčka, prošel celým hřištěm a zavěsil do prázdné branky. Soupeř vzápětí vyrovnal po ojedinělé chybě obrany, která v prvním poločase podala výborný výkon. Do konce poločasu jsme protivníka jasně přehráli, což dokumentují další tři branky po velmi pěkných kombinacích, kdy jsme Želátovice dokonale zaskočili. Na konci těchto akcí byli Dušan Marek z Kostelce (zkoušející hráč, který podal velmi dobrý výkon), Ticháček V., který dorazil míč do prázdné branky po nezištné přihrávce Stískala T. a Stískal T. střelou zpoza vápna po přihrávce Marka D. Druhý poločas byl poznamenán četným střídáním a hra upadla do průměru. V závěru utkání prolomil střeleckou smůlu i Vrána P., který uzavřel účet celého zápasu. I když v zápase na obou stranách chyběly některé opory, konečného výsledku si velmi ceníme. Znovu jsme si dokázali, že se dá hrát vyrovnanou partii i s účastníky krajského přeboru.

Sestava: Marák J. - Haviernik J., Stoklásek L., Vrána P., Pospíšil R. - Brázda D., Haviernik R., Němčák J., Ticháček V., Marek D. - Stískal T.

Střídali: Zatloukal J., Petráš P., Haviernik P.