Plichta s Haná Prostějov

12.03.2016 19:19

V prvním přípravném utkání naši muži v silně kombinované sestavě remizovali na UT v Chropyni s vedoucím týmem prostějovského okresního přeboru s mužstvem Haná Prostějov 3:3 (pol. 2:0). První poločas byl z naší strany v rámci možností docela dobrý, snaživého soupeře jsme do šancí nepouštěli a sami jsme po rychlých protiútocích 2x skórovali Dankem Brázdou. Druhý poločas začal mírným náporem hostí, který přerušil Stískal Tomáš, jenž znovu po rychlé akci chytře přeloboval hostujícího brankáře hostí a zvýšil na tříbrankový rozdíl. Posledních 20 min se odehrálo v plné režii hostujích hráčů, kteří se začali dostávat do nebezpečných šancí, které ještě stačil vyřešit Frehar několika bravurními zákroky. Bohužel v závěru utkání si náš brankář neodpustil dvě chyby, po kterých hosté lacině skórovali a v poslední minutě se po diskutabilním ofsajdu dokonce dočkali vyrovnání. Důvody propadu druhého poločasu: prostřídání sestavy vlivem zranění, ztráta koncentrovanosti a znovu zbytečné "kecy" v závěru utkání.

Sestava:Zatloukal (45 Frehar)-Ambrož (45 Brázda P., 80 Ambrož), Pospíšil, Obrtel, Nevřela J.-Brázda D., Petráš, Němčák (55  Cicko),  Cicko (45 Branda) -  Mlčoch (70 Zatloukal), Stískal