Nájezd Kojetína do Troubek byl tříbodový

29.03.2014 23:57

Troubky – Fotbalistům Troubek vstup do druhé poloviny krajského přeboru zatím nevychází. Družina okolo hrajícího trenéra Stokláska podruhé v řadě prohrála. Tentokrát doma s Kojetínem 2:3.

O všem podstatném se rozhodlo hned v první pětačtyřiceti­minutovce. Domácím vázla součinnost obrany a Kojetín trestal. Po půlhodině hry vedl po dvou střeleckých zásazích Řezáče 0:2. Troubky sice dokázaly během dvouminutovky ztrátu Benýškem a Jakubcem smazat, ale závěr poločasu nezvládly.

Jejich další nedůslednost potrestal Jarmer, který tak dal třetí gól Kojetína. Nakonec se ukázalo, že jeho trefa byla také tou vítěznou.

Ve druhé půli sice měli domácí dostatek možností, jak nepříznivý stav utkání zvrátit, ale balon za záda gólmana Gajdoše už nasměrovat nedokázali. Se závěrečným hvizdem mohli hosté oslavovat tříbodový zisk, zatímco Troubečtí museli zpytovat své svědomí.

„O výsledku utkání rozhodly individuální chyby v obranné fázi v prvním poločase, kdy jsme doslova nabídli soupeři dvoubrankové vedení. I když jsme po půlhodině hry srovnali, tak jsme si nakonec nechali dát v poslední minutě po další hrubé chybě rozdílový gól, který rozhodl celé utkání," zlobil se Pavel Němčák, vedoucí týmu Troubek.

„Ve druhém poločase jsme měli více šancí, ale neproměnili je. Utkání by z mého pohledu více slušela remíza, ale Kojetín dal o gól víc, a tak si asi zaslouženě odvezl tři body," doplnil Němčák.

FK Troubky – FK Slavoj Kojetín/Kovalovice 2:3 (2:3)

Branky: 32. Benýšek, 34. Jakubec – 2. a 31. Řezáč, 45. Jarmer.

Rozhodčí: Polanský – Dorušák, Slota. ŽK: Obrtel, Stoklásek, Němčák – Dočkal, Z. Polách, Kantor a Jarmer. Diváků: 250.

Troubky: Frehar – Nemrava, Pospíšil, Vala, Obrtel (73. J. Haviernik) – Jakubec, R. Haviernik, Stoklásek, Petráš, Němčák – Benýšek. Hrající trenér: Lumír Stoklásek.

Kojetín/Kovalovice: Gajdoš – Z. Polách, Dočkal, Peřina, M. Polách (46. Flora) – Z. Matějka, Axamit, Kantor, Minh Duc (85. Machů) – Řezáč, Jarmer (66. Krčmář). Trenéři: Roman Matějka a Radek Tomšic.