Kojetín B - Troubky 4:1 (3:1)

23.08.2015 10:18

Naše mužstvo, které nastoupilo v silně kombinované sestavě, doslova prospalo úvod utkání v Kovalovicích s rezervou Kojetína. Už ve 12. minutě po hrubých chybách naší obrany svítilo na ukazateli hrozivých 3:0 a bylo prakticky po zápase. Domácí se naštěstí uspokojili s rychlým vedením a další průběh se pomalu vyrovnal. Ve 39. min svitla naděje našim barvám v podobě snížení Obrtelem, který využil hlavičkou centr Petráše. Ve druhém poločase jsme se na začátku pokusili ještě něco s výsledkem udělat, ale bohužel chyběla větší přesnost při zakončení. Závěrečné slovo měli domácí v 86. min, kdy Krčmář využil další chybu naší obrany a udělal závěrečnou gólovou tečku za nepříliš vydařeným zápasem. Diváci kromě branek viděli i mnoho nepřesností na obou stranách, hra postrádala přesnou kombinaci a hru lemovalo spoustu osobních soubojů. Našim hráčům nelze upřít snahu, ale v tomhle složení a po tak katastrofálním začátku se navíc prostě nemělo.

Sestava: Frehar - Soušek, Matela, Obrtel (74. Štimpl), Nevřela (46. Smolka)  - Brázda P., Brázda D., Brázda I., Petráš, Mlčoch - Mišák (76. Leskovjan)

Branky: Krčmář 2, Zezula, Šafránek - Obrtel