FK Troubky - Sokol Ústí 1:5 (1:2)

13.04.2015 07:57

K prvnímu jarnímu mistrovskému utkání jsme nastoupili proti vedoucímu mužstvu Sokol Ústí. Ráz utkání stanovil nepovedený začátek z naší strany, neboť v 15 min jsme prohrávali už 0:2. První branka přišla v 5. min, kdy jsme podcenili lehký oblouček z rohu do malého vápna, kde nebyl problém pro útočníka hostí hlavou zavěsit. Druhá branka padla po hezké kombinační akci, kdy hosté perfektně rozebrali naši obranu „českou uličkou“.  Po této brance se hra vyrovnala, v 25. min jsme podnikli pěknou akci my a po rybičce Gregovského snižujeme na 2:1. Škoda, že takových akcí jsme nedokázali v prvním poločase více zopakovat. Na začátku 2. poločasu opět zbytečně inkasujeme na 1:3 a tím bylo prakticky po zápase. Našim hráčům viditelně docházely jak fyzické tak psychické síly na obrat v zápase, a tak náš soupeř pohodlně dokráčel k zaslouženému vítězství 1:5. Tím si prodloužil svoji neuvěřitelnou sérii na 16 výher po sobě. Naši hráči bojovali, ale laciné chyby u třech brankách si proti takovým soupeřům prostě nemůžeme dovolit. Po víkendové výhře Dubu se spodek tabulky vyrovnal a naše mužstvo se tak dostalo do sestupového pásma. Všichni doufáme, že v příštích zápasech potřebné body uhrajeme.

Branky: Gregovský – Pokorný 3, Sencovici, Černocký

Sestava: Zatloukal – Nemrava (60. Obrtel), Gregovský, Petráš, Řehák – Brázda, Haviernik, Němčák (70. Mlčoch), Gřešák, Nevřela - Jakubec