Dub - Troubky 3:4 (0:2)

07.09.2015 21:09

Kdo zavítal v sobotním hodovém odpoledni na mistrovské utkání Dub - Troubky určitě nelitoval. K vidění bylo 7 pěkných branek, spoustu emocí a zajímavý fotbal. Tradiční naše slepovaná venkovní sestava tentokráte slavila úspěch, i když nutno dodat, že jsme měli velkou dávku štěstí při šancích domácích hráčů. Začátek utkání byl opatrný, obě mužstva nechtěla udělat zbytečnou chybu, a tak se utkání rozjíždělo pomalu. Ve 20. min se podařila po pravém křídle krásná individuální akce Brázdy D., který na zlatém podnosu předložil nahrávku Stískalovi a ten otevřel střelou k přední tyči skóre utkání. Za dalších 7 min se akce znovu opakovala se stejným scénářem a Tomáš Stískal zvovu potvrdil, že si obul střelecké kopačky a zvýšil tečovanou střelou na 2:0. Po tomto gólu se probudili i domácí hráči a zle nám zatápěli do konce poločasu. V této fázi nás skvěle podržel několika zákroky golman Frehar. Vstup do druhého poločasu nám vůbec nevyšel, domácích bylo najednou plné hřiště a tlak pomalu sílil. Zvláště dlouhé auty a rohy dělali naší obraně největší problémy. Domácí byli za svou aktivitu nakonec odměněni mezi 60. a 66. min, kdy dali hlavičkou dva slepené góly. Po vyrovnání jsme se naštěstí zase dostali do zápasu v 73. min krásnou brankou asi nejlepšího hráče Radka Picha, který prošel středem hřiště a tečovanou střelou zavěsil do horního růžku domácí branky.  Konečný nápor domácích utnul sólový únik Pavla Mlčocha, který od půlící čáry prošel až k brance domácích a hokejovým blafákem zvyšoval na 4:2. Kosmetickou úpravu výsledku ještě stihl v poslední minutě udělat nejlepší střelec domácích Pepa Šálek. Všechny naše hráče je nutno pochválit za velkou bojovnost, která přinesla do tabulky ceněné body.

Sestava: Frehar - Brázda P., Pospíšil, Brázda I., Haviernik J. - Mlčoch, Leskovjan, Petráš (90 min Branda), Pich, Brázda D. - Stískal