Domácí prohra s Bělkovicemi 2:3

06.06.2011 15:33

V tomto kole jsme neudrželi vedení v tabulce, zklamání veliké, ale fotbalový život jde dál. Vůbec jsme nezvládli začátek zápasu a už v 16.min svítil stav na časomíře 0:2. Potom nás ještě ve hře udržel gólman vynikajícím zákrokem, aby jsme do poločasu stihli vyrovnat dvěma brankami Stokláska. Kdo čekal po půlce uragán domácích, ten byl zklamán. Našim hráčům nevyhovovala místy až surová hra soupeře, kterou jim benevolentní rozhodčí po celý zápas toleroval. Na konci zápasu jsme otevřeli hru a soupeř nás v poslední minutě potrestal a odvezl si tři body. Nezbývá než doufat, že Kojetín klopýtne v dalším kole.

Sestava: Marák - Pospíšil (70 min Gregovský), Čevela, Stoklásek, Haviernik J. - Ticháček, Haviernik R., Němčák (70 min Vrána),Kalina - Stískal, Nemrava (75 min Brázda)