Doma jsme ztratili důležité dva body dvě minuty před koncem

27.05.2013 00:26

Troubky/Zlaté Hory – Souboj dvou týmů ohrožených sestupem byl k vidění v neděli odpoledne v Troubkách, kam přijely Zlaté Hory. Ač měli domácí hromadu vyložených šancí, nakonec se oba soupeři rozešli smírně 2:2.

„Do utkání jsme šli s jednoznačným cílem zvítězit. Tento výsledek ale pro nás moc neřeší. Remíza sice může v konečném zúčtování mít nějakou váhu, ale pro nás to jsou ztracené dva body," konstatoval asistent domácího kouče Pavel Němčák.

„Zápas měl slabou úroveň, především pak z naší strany. Hráli jsme katastrofálně, v obranné fázi jsme byli tragičtí," nechal se slyšet Jiří Silný, trenér Zlatých Hor.

První poločas byl ještě vyrovnaný a k vidění bylo po jedné brance na každé straně. Vedení se ujali v 17. minutě hosté, když Plhákovu střelu dorazil do sítě Charalambidis.

Do přestávky však bylo srovnáno. K sólu se nadechl troubecký hrající trenér Stoklásek a utěšenou střelou k tyči překonal Švrčinu.

Tři body na stranu domácích naklonil v 70. minutě Jakubec, který dorazil do sítě přímý kop Stokláska.

„Hosté po přestávce úplně odešli, jasně jsme je přehrávali, dokonce snad pětkrát jsme šli sami na gólmana, ale když nedáte ani gól z malého vápna do prázdné branky, tak si vyhrát nezasloužíte," konstatoval Němčák.

A tak přišel trest. V 88. minutě Zlatohorští zahrávali rohový kop, u odraženého míče byl nejrychleji Charalambidis a ač se mu střela nepodařila podle představ, zaplachtila do brány.

„Troubek mi bylo až líto, protože měly jednoznačně vyhrát. Za svou střeleckou nemohoucnost byly ale potrestány gólem v závěrečných minutách. Bod jsme si nezasloužili, ale jsem za něj rád. Obranná fáze nám dnes hořela, na hřišti byly k vidění až grotestní situace. Zkrátka a dobře, byli jsme na ručník," dodal kouč Silný.

„Tolik šancí, kolik jsme si dnes vypracovali, jsme snad neměli za celé jaro," litoval troubecký asistent Pavel Němčák.

FK Troubky – FK Zlaté Hory 2:2 (1:1)

Branky: 39. Stoklásek, 70. Jakubec – 17. a 88. Charalambidis.
Troubky: Sohlich – J. Haviernik, Vala, Čevela, Obrtel – Jakubec (85. Brázda), R. Haviernik, Stoklásek, J. Němčák, Ticháček – Benýšek (80. Pospíšil). Hrající trenér: Stoklásek.
Zlaté Hory: Švrčina – Malý, Škoda, Pluhařík, Karlík – Charalambidis, Křepelka, Kyška (25. Petroš), Plhák, Burian (62. Motloch) – Brückner. Trenér: Jiří Silný

 

Zpět