Derby v Tovačově

06.06.2011 15:46

V předposledním zápase jsme nakonec vydolovali tři body za výhru 1:2, které měly záhy cenu zlata. Derby zápas se nám moc nepovedl, vázla nám kombinace ve "vysoké" trávě a útok v prvním poločase prakticky neexistoval. Naštěstí se nám povedla zkraje standartka, na jejíž konci byla přesná dorážka tovačovského odchovance Pospíšila. Ve velkém vedru bylo ve hře mnoho chyb a také "přiopilý" rozhodčí hře nepřidal. Druhý poločas začal ve stejných notách a naši lehkovážnost soupeř potrestal v 55 min, kdy se k odraženému míči dostal Smrčka a přesnou ranou k tyči vyrovnal. Příchodem Petra Vrány se naše hra postupně dostávala do obrátek a přicházely šance, které jsme ovšem trestuhodně zahazovali ( Nemrava + Němčák). Vysvobození přišlo dvě minuty před koncem, kdy si na malém vápně zpracoval na prsa balon Vrána a nekompromisně zavěsil pod břevno. Gejzír radosti vypukl v šatně, kdy přišla zpráva ze Slatinic  o remíze Kojetína. Takže za týden máme zase mečbol my !!!

Sestava: Marák - Pospíšil, Stoklásek, Čevela, Haviernik J. - Ticháček V.(80 min Brázda), Haviernik R., Němčák, Kalina - Stískal ( 60 min Nemrava), Gregovský ( 55 min Vrána P.)