Debakl v Beňově 8:3

09.11.2014 20:37

V předehrávaném utkání jsme utrpěli debakl 8:3, když naši hráči vůbec nezachytili začátek prvního poločasu. Ve značně oslabené sestavě jsme brzy inkasovali 2 branky, které určily jednoznačný ráz prvního poločasu, jenž skončil zaslouženým vedením domácích 4:0. Ve druhém poločase jsme utkání během 20 min zdramatizovali na 3:5 a to ještě Jakubcova krásná střela skončila na brankové konstrukci domácí branky. Bohužel následné naše chyby domácí nemilosrdně trestali a další drama zápasu odmítli. Náš výkon, vyjma dvacetiminutovky ve druhé půli, neměl vůbec parametry na I.A třídu a když se zápas nevyvedl i našemu gólmanovi, tak je další ostudný výsledek na světě. Do svědomí by si měli hrábnout také hráči, kteří mužstvo tým oslabili neomluvenou absencí na tomto utkání !!! Naše branky vstřelili: Baďura, Němčák a Řehák.

Sestava: Zatloukal - Obrtel, Baďura, Stískal, Řehák (82. Frehar) - Brázda D., Němčák, Nevřela, Ticháček - Jakubec, Mlčoch (75. Brázda P.)