Další domácí prohra s Náměští 1:4

02.11.2014 19:29

V dalším domácím utkání opět naše mužstvo herně i výsledkově zklamalo. Většina hráčů si vůbec asi neuvědomuje, že momentální stav troubecké kopané je více než alarmující. Po celé utkání jsme podali bezkrevný výkon, z našich nepřesných nahrávek profitoval soupeř, který pohodlně dokráčel ke třem bodům. Jak si vůbec vysvětlit, že po našem nepřesném rozehrání v začátku utkání prohráváme ve 30 sekundě 0:1 ??? O minutu později sice vyrovnává Petráš hlavičkou, ale to bylo z naší strany z gólových akcí všechno. Soupeř ještě jednou dává jednoduchý gól a když Nemrava s Brázdou pohrdnou vyloženými šancemi, odcházíme do kabin s jednobrankovým mankem. O přestávce je v kabině průvan, ale trenérova domluva nepřinesla kýžené zlepšení. Druhý poločas byl k našemu údivu ještě horší než ten první, soupeř nemusí vynaložit velké úsilí ke zvýšení náskoku, ke kterému dopomáhá nepřesná hra Nevřeli s Němčákem. Zmar celého mužstva podtrhuje v závěru utkání Petráš, který střelou do břevna z bezprostřední blízkosti odmítl kosmetickou úpravu výsledku. Náš výkon určitě otrávil další věrné fanoušky, kterých po každém utkání ubývá .... Nejraději bychom sezónu ukončili, ale čekají nás ještě dvě předehrávky, ve kterých snad něco urveme.

Sestava: Zatloukal - Nevřela, Baďura, Stískal, Řehák - Brázda D., Haviernik, Němčák, Mlčoch (75. Brázda P.)- Petráš, Nemrava