3. prohra v přípravě s Chropyní

15.03.2015 10:14

V dalším přípravném utkání jsme nestačili na účastníka krajského přeboru FK Chropyně, který zaslouženě zvítězil 4:0 (2:0). Naše mužstvo nastoupilo v silně kombinované sestavě se širším kádrem a po celý zápas se sympaticky rvalo do poslední minuty o čestný výsledek. Domácí byli jednoznačně lepším mužstvem, v poli měli výraznou převahu, kterou z mnoha šancí korunovali čtyřmi góly. Naši hráči celkem dobře bránili, ale k brance soupeře se dostávali pouze sporadicky. Nejlepší pasáží naší hry byla desetiminutovka ve druhém poločase, kdy jsme soupeře zatlačili do defenzívy a vytvořili si několik nebezpečných závarů před domácí brankou. I přes nepříznivý výsledek je nutno poděkovat těmto hráčům, že dohráli zápas s těžkým soupeřem se ctí.

Sestava: Frehar - Nevřela, Brázda I. Řehák, Obrtel - Brázda P., Smékal, Petráš, Pospíšil - Brázda D., Mlčoch