3. přípravný zápas

31.07.2013 21:36

K dalšímu přípravnému utkání jsme zajížděli do Chropyně, kde jsme sehráli vítězné utkání 4:3 s účastníkem zlínského kraje. Nutno říci, že jsme narazili na kvalitního protivníka, který byl hlavně v prvním poločase lepším týmem a zaslouženě 2 x vedl. Naši hráči podnikali nebezpečné brejky, ze kterých srovnával ve 30. a 45. min Němčák, jenž patřil po celý zápas k nejaktivnějším hráčům na hřišti. Ve druhém poločase se opticky hra vyrovnala a my jsme se ujali v 70 min. vedení po samostatné akci Benýška. Soupeř zanedlouho vyrovnal křížnou střelou z levé strany po hrubé chybě brankáře Sohlicha. Vítězství nakonec zajistil Stoklásek v 80. min, který po pěkném uvolnění Benýška, prostřelil z úhlu domácího brankáře.

Sestava: Sohlich - Obrtel, Pospíšil, Čevela, Ticháček (45 Haviernik J.) - Jakubec (45 Brázda), Haviernik R.(45 Petráš), Stoklásek(80 Jakubec), Němčák, Benýšek(80 Ticháček) - Baran