3 body z Jesence

18.04.2011 16:29

V 18.kole jsme zajížděli na neoblíbenou půdu do Jesence, kde jsme podali velmi dobrý a zodpovědný výkon. Od prvních minut jsme zatlačili hostitele do defenzívy a překvapivě jsme ovládli pole i v osobních soubojích. První varování domácímu týmu vyslal již v 5.minutě levačkou Němčák J., jeho střela zpoza šestnáctky se odrazila od vnitřní tyče do pole. V polovině poločasu jsme udeřili Stískalem T., který z voleje po krásné přihrávce agilního Gregovského I., prostřelil brankáře. Domácí tým občas zahrozil dlouhým nákopem do šestnáctky a ten byl pro nás osudný na začátku 2.poločasu, kdy se po zmatku našeho brankáře s obranou, dostal míč z hlavy nešťastného Pospíšila R. do naší branky. Pak se naštěstí konečně probudil "ostrostřelec" Stískal T. a dalšími dvěma zásahy upravil na konečných 3:1 po nahrávkách Gregovského I. a Němčáka J. Další průběh zápasu jsme si již v klidu pohlídali a připsali si tak důležíté body do tabulky.

Sestava: Marák - Haviernik J., Stoklásek, Čevela, Pospíšil R., - Kalina (80 min Brázda D.), Haviernik R., Němčák J., Ticháček V.(70min. Nemrava)  - Gregovský I., Stískal T.(85 min Pospíšil P.)