2.zápas zimního turnaje s Kralicemi

20.02.2012 21:10

Druhý zápas jsme sehráli v sobotním dopoledni v netradičním čase v 9.00 hod, neboť nás čekali večer Sportovní Šibřinky. Utkání se podobalo jako vejce vejci tomu prvnímu turnajovému zápasu. Velké množství neproměněných šancí, daleko větší procentuální držení míče, ale tetokráte jsme výsledek nestačily otočit. Díky velmi špatné dvacetiminutovce v prvním poločase prohráváme po našich minelách 1:3, i když vstup do zápasu se nám podařil díky střele Haviernika R. z 20 m. Ve druhém poločase naše převaha narůstá, soupeř se dostává jen k ojedinělým brejkům hlavně díky výletům našeho "ofenzivního obránce" Petráše P. Nakonec dvěma zásahy Koutného M. zaslouženě vyrovnáváme na konečných 3:3. Za příjemného počasí se hrstce diváků muselo toto utkání líbit, protože se hrál hlavně útočný a otevřený fotbal.

Sestava: Frehár - Pich (35. Petráš), Stoklásek, Čevela, Haviernik J. (25. Hejkerlík) - Ticháček (45. Mlčoch), Němčák, Haviernik R., Nemrava - Koutný, Stískal.