2. přípravný zápas

24.07.2013 20:55

Ve středu jsme odehráli druhé přípravné utkání v Brodku, který jsme nezvládli a po zásluze odešli poraženi 3:2. Soupeř z Brodku, který hraje 1.B tř., naše hráče přesvědčil, že i v nižších skupinách se hraje dobrý fotbal a že bez nasazení a patřičné bojovnosti nejde žádný zápas vyhrát sám. Na dobře připraveném hřišti sice naši hráči měli v prvním poločase mírnou převahu, ale bez střely na branku se prostě vyhrát nedá. Soupeř využil s brejkových situací našich okének v obraně a překvapivě se ujal vedení 2:0. V závěru poločasu snížil krásnou střelou pod břevno Benýšek. Ve druhém poločase jsme záhy vyrovnali Němčákem, ale to bylo z naší strany vše. Po zbytečném faulu Frehára domácí zaslouženě zvýšili z penalty na konečných 3:2. Žádný závěr z toho neděláme, jsme v plné přípravě a doufáme, že se z toho hráči poučí.

Sestava: Frehár - Haviernik J.(45 Brázda), Vala, Čevela, Ticháček - Benýšek (60 Petráš), Jakubec, Němčák (75 Haviernik J), Haviernik R (45 Mlčoch), Petráš (45 Škola) - Stoklásek (60 Haviernik R)