1.zápas zimního turnaje s Želatovicemi

15.02.2012 22:00

Ve středu jsme konečně zahájili zimní turnaj v Chropyni zápasem se Želatovicemi. Utkání ovlivnil hlavně v prvním poločasu silný vítr, který dělal oběma týmům problémy. Naši hráči se s podmínkami vypořádali lépe a po celý zápas byli lepším týmem. Dokázali jsme si vypracovat řadu šancí, ale soupeř se z ojedinělých protiútoků ujal vedení 2:0. Ve druhém poločase hosté postupně fyzicky odpadli a během poslední půlhodiny jsme po krásných kombinacích zápas otočily na 3:2. Velmi dobře se uvedla naše nová akvizice z Přerova Michal Koutný, který vstřelil 2 góly, i když je nutno podotknout, že šancí měl mnohem více. Třetí branku vstřeli Němčák J., který uklidil míč  do branky po pěkném úniku Stokláska L. a jeho centru od brankové čáry.  Naše mužstvo podalo dobrý výkon a určitě naznačilo své možnosti.

Sestava: Frehar - Haviernik J. (45. Hejkerlík), Stoklásek, Čevela, Pospíšil (70. Haviernik J.) - Nemrava (65. Němčák), Haviernik R., Němčák (45. Petráš), Ticháček (45. Mlčoch) - Koutný (83. Pospíšil), Stískal (65. Gregovský)