Výhra ve 2. kole v Opatovicích 0:3

17.08.2014 15:12

Našemu mužstvu se podařil reparát v nedělním dopoledni v Opatovicích, kde nad nepříjemným soupeřem vyhráli 0:3. Naši hráči podali takticky vyspělý výkon a po zásluze si odvážejí 3 body. V poslední minutě prvního poločasu se prosadil z velkého vápna Jakubec, který proměnil nahrávku Stískala. Ze začátku druhé půle navýšil skóre opět Jakubec po krásné uličce Němčáka. Závěrečný účet zápasu podtrhl střelou k tyči Stískal, který využil přihrávku z levé strany od Mlčocha. Domácí mužstvo se nedokázalo po celý zápas vyrovnat s účinným presinkem a jejich jedinou vyloženou šanci v prvním poločase bravurně vyrazil na roh Frehar. Všichni naši hráči zaslouží za svůj výkon velkou jedničku, největší podíl na vítězství má obranná formace a výborný výkon podali střeďáci Němčák a Smékal.

Sestava: Frehar - Nevřela, Pospíšil, Řehák, Nemrava - Brázda, Smékal, Němčák, Mlčoch (80. Brázda P.) - Stískal, Jakubec

Hodnocení trenéra Romana Smékala:

“Čekal nás nepříjemný soupeř, z jehož hřiště se body moc vozit nebudou. Rozhodujícím momentem byla úvodní branka Jakubce těsně před koncem prvního poločasu. Ta nás uklidnila a dodala potřebné sebevědomí. Jsem spokojený s obrazem a organizací hry, naopak zapracovat musíme na standardních situacích před oběma brankami.“