Vrchoslavice - Troubky 3:2 (2:0)

16.04.2024 13:19

V dalším utkání o "6 bodů" jsme podali jalový výkon, který nakonec k potřebným bodům nevedl. Od začátku jsme byli velmi nepřesní v kombinaci a když k tomu připočteme už tradiční chyby v obranné fázi, tak těžko můžeme myslet na nějaký bod. Kdoví jak by se zápas vyvíjel, kdyby Koller v 5. min proměnil tutovou šanci. Bohužel v 9. min na opačné straně jsme nepohlídali náběh Flory, který neměl problém obstřelit Vojtáška. Ve 25. min se situace opakuje a po podobné situaci prohráváme 2:0. Hned na začátku druhé půli nám třetí ránu zasadil Horák po individuální chybě Haviernika a to už hrozil debakl. V závěru utkání, kdy domácím viditelně docházely síly jsme konečně trochu zabrali a zápas zdramatizovali. V 77. min se prosadil netradičně hlavou Němčák a v 79. se tentýž hráč nádherně trefil z 25 metrů do pravého horního rohu. V závěrečných deseti minutách rozhodčí zkušeně domácím tři body už pohlídali. Při vší úctě k soupeři, tady jsme měli nějaký bod odvést.

Sestava: Vojtášek O. - Haviernik (64. Hořín P.), Petráš, Fabián, Stoklásek M. - Polepil, Stoklásek L., Němčák, Brázda (60. Soušek, 70. Hořín J.), Pecha - Koller