Vítězná generálka v Holešově

05.08.2012 09:25

V generálce na mistrovskou sezóny jsme zvítězili nad účastníkem zlínského KP  zaslouženě 3:2. V prvním poločase jsme byli jednoznačně lepším mužstvem, soupeř se prakticky nezmohl na nic. Po raketovém nástupu, kdy jsme v 5. min vedli už 2:0, jsme zcela ovládli hru a rychlou kombinací jsme dostávali domácí hráče do role statistů. Úvodní branku zařídil Stoklásek, druhou branku střelil hlavou Kučera po přesném centru Němčáka. Ve druhém poločase naši hráči ubrali na plynu (i díky prostřídání), čehož využili domácí ke zvýšené aktivitě. Jejím výsledkem byl gól v naší síti po nedůrazném vyběhnutí brankáře Frehára. Znovu jsme se prosadili v 70. min, kdy po vydařeném vysunutí Stískala, se prosadil mezi dvěma stopery střelou k tyči Haviernik R.  V závěru utkání ještě stačil "přerovský" Talach vymést naši šibenici a upravit stav na 3:2. V tomto utkání jsme podali velmi dobrý výkon, který snad zopakujeme za týden v Kozlovicích.

Sestava: Bělík - Pospíšil, Vala, Čevela, Haviernik J. - Ticháček, Haviernik R., Stískal, Němčák, Stoklásek - Kučera

Střídala: Frehár, Nemrava, Obrtel, Petráš, Plch