Troubky - Otaslavice 2:2 (1:1)

24.03.2024 18:58

V prvním jarním utkání jsme se rozešli smírně s aktuálně 5. týmem tabulky 2:2. Nakonec remíza asi spravedlivá, oba soupeři si vytvořili dost šancí na tříbodový zisk, ale oba brankáři podrželi svá mužstva několika skvělými zákroky. Již ve druhé minutě podběhl míč Fabi a hosté z rychlého brejku otevřeli skóre Honem. O minutu později se prosadil z Petrášově centru hlavou Polepil. Ve druhém poločase jsme otočili skóre v 64. min zase Polepilem, který hlavou usměrnil centr Kollera. Vzápětí hosté kontrovali Drmolou, jenž vyrovnal přízemní střelou z trestného kopu z hranice velkého vápna. Každý bodík se počítá, zvláště když mužstva pod námi také ztrácela.

Sestava: Vojtášek O. - Haviernik (53. Raška), Stoklásek L., Fabián, Mlčoch - Polepil (74. Vojtášek M.), Brázda, Němčák, Petráš, Pecha (70. Kutálek) - Koller