Troubky - Bělotín 3:3 (1:1)

24.05.2015 21:55

V dalším mistrovském utkání plné zvratů nás dělilo pouhých 5 minut od vítězství nad favorizovaným soupeřem z Bělotína. V prvním poločase měl z počátku územní převahu aktuálně 2. tým tabulky, který se vytvořil pár nadějných šancí, ale v koncovce neuspěl. Po počátečním náporu jsme vystrčili růžky i my a po pěkné Benýškově střele se rozezvučela levá tyč brankáře hostí. Do vedení jsme se dostali my v 35. min, kdy se na malém vápně nejlépe zorientoval Petráš a nekompromisně zakončil z těsné blízkosti. Druhý poločas soupeř po našich individuálních chybách velmi lacino otočil skóre v prvních pěti minutách na 1:2. Naši hráči se z tohotio průběhu otřepali a v závěru utkání otočili stav utkání po brankách Grešáka a Mlčocha na 3:2. V infarktovém závěru, kdy mohli oba soupeři rozhodnout, se po hrubce domácího brankáře dočkali hosté asi zaslouženého vyrovnání.

Sestava: Frehar - Brázda D., Stískal, Petráš, Obrtel - Benýšek, Smékal, Němčák, Nevřela ( 70. Mlčoch) - Gregovský, Gřešák