Další prohra v přípravě s Tovačovem

09.03.2015 20:50

V dalším přípravném utkání na UT v Chropyni jsme podlehli Tovačovu hokejovým výsledkem 4:5, po poločase 1:1. Naše mužstvo podalo průměrný výkon a doslova "vyhořelo" v obranné fázi ... bohužel stále chybí klasický stopér, který by dirigoval hru celé obrany. Naše kombinace provázely nesčetné množství nepřesných přihrávek, které soupeř nemilosrdně trestal k rychlým brejkům. Přísnější měřítko snesl z našich hráčů agilní Gřešák Martin, v 1. poločase technický Nemrava a po celý zápas se neúnavně snažil Brázda Danek. V sestavě chybělo několik hráčů základní sestavy, ale i tak bychom měli takové soupeře porážet. Do mistrovských soutěží je necelý měsíc a hráči spolu s vedením mají určitě o čem přemýšlet.

Branky: Nemrava, Petráš, Brázda D., Smékal

Sestava: Frehar - Gřešák, Gregovský, Brázda I., Řehák - Mlčoch, Smékal, Němčák, Brázda D. - Nemrava, Petráš, střídali: Obrtel, Pospíšil, Brázda P.