3.zápas turnaje s Kojetín nedohrán

26.02.2012 19:10

Ve čtvrtečním podvečeru jsme sehráli nevydařené utkání s naším rivalem z Kojetína. Přílišná agresivita v osobních soubojích a vulgární urážky vyústily ve druhém poločase hrubým zákrokem na našeho brankáře a po vzájemné potyčce rozhodčí v 75. min. rozumně ukončil zápas. Vyhecovaný zápas, na kterém se podíleli hráči obou mužstev, zbytečně hecovala od začátku utkání "lavečka hostí", jenž by si zasloužila palec dolů. V samotném zápase jsme byli lepší v 1. poločase, kdy jsme se ujali vedení střelou Koutného. Ve 2.poločase nás soupeř ve středu hřiště přehrával a otočil zápas na 1:3.

Sestava: Frehar (45. Zatloukal), Pich, Čevela, Stoklásek, Pospíšil - Hejkerlík (45, Petráš), Haviernik R., Němčák, Nemrava, Koutný - Stískal